wielka lekcja geografii
      home
      festiwale
      program
      goście festiwalu
      nagrody
      konkursy i wystawy
      kronika
      laboratorium przygody
      wielka lekcja geografii
      wielka włóczęga
      informacje
      kontakt
      Adventure & Music            Meeting


Wielka Lekcja Geografii
21 listopada 2014 r.
Aula Czerwona Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego
ul. Kopcińskiego 8/12 w Łodzi

współorganizator:
Uniwersytet Łódzki

   Szanowni Państwo,

   Odbyło się już osiem edycji "Wielkiej Lekcji Geografii". Wiedzę teoretyczną dotyczącą tematu lekcji przekazują uznani wykładowcy z uniwersytetów z Polski, a wykłady ilustrują specjalnymi pokazami multimedialnymi polscy i zagraniczni goście. Co roku w lekcji udział bierze 1000 uczniów i opiekunów z liceów i szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski. Niestety, tylko tylu możemy przyjąć.
   Wielka Lekcja Geografii 2014 odbędzie się 21 listopada 2014 roku (piątek). Aula Czerwona Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Kopcińskiego 8/12 w Łodzi

   Przeprowadzony zostanie ponownie konkurs mający na celu wyłonienie Najlepszego Młodego Geografa i Najlepszej Szkoły. Dla zwycięzców przewidziano nagrody rzeczowe i dyplomy. Najlepsza szkoła otrzyma Puchar Dziekana Wydziału Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego i być może, jak co roku, pieniężną Nagrodę Prezesa Zarządu Telewizji Polskiej lub innej instytucji, a nauczyciele reprezentujący trzy najlepsze szkoły również nagrody rzeczowe.
Do udziału w Wielkiej Lekcji Geografii zapraszamy nauczycieli z uczniami. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wydelegowanie z każdej ze szkół maksymalnie po 10 - ciu uczniów. Zgłoszenia prawidłowo wypełnione prosimy przesyłać wyłącznie e-mailem pod adres: lkt@festiwalgor.pl *(druk zgłoszenia do pobrania ze strony).
O udziale w lekcji zdecyduje kolejność zgłoszeń !

   W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem tel. 509 822 050.
Prosimy o potwierdzanie informacji otrzymywanych drogą emailową i podawanie nazwy szkoły, co ułatwi nam szybką identyfikację.
   O historii Explorers Festival i Wielkiej Lekcji Geografii więcej na naszej stronie www.explorersfestival.pl

pozdrawiam Zbigniew Łuczak
pomysłodawca festiwalu i WLG

 

 

 

 | program | goście | nagrody | konkursy i wystawy | kronika | wielka lekcja geografii | informacje | kontakt |